meysam vaziri

meysam vaziri

 

United States

 

Bio

جاذبه های دیدنی در شهر بدروم – ترکیه

گشت و گذار در شهر توریستی بدروم و رزرو تور ترکیه را با معرفی بهترین سواحل این شهر آغاز می کنیم زیرا می دانیم شنا در آبهای زلال و فیروزه ای ، آفتاب گرفتن و خوشگذرانی برای روی شن های طلائی رنگ این شهر هدف اصلی بسیاری از سفرهاست .

ساحل کیسبوکو بدروم    Kisebükü

به گزارش سفر باتو ، ساحل کیستبوکو یکی از زیباترین سواحل این شهر است که در امتداد روستای مازی قرار دارد .  این ساحل معمولا در اواخر هفته ها و ایام تغعطیل کمی شلوغ است ، پس بهتر است در طول روزهای هفته به این ساحل بروید تا بتوانید از همه زیبایی ها و آرامش موجود در آن لذت ببرید . این ساحل مکان ایده آلی  برای تورهای تفریحی و همچنین قایق‌ سواری است . البته باید افزود برای رسیدن به این ساحل ، می بایست یک ماشین  کرایه کنید چرا که مسیر ساحل کیستبوکو  کمی ناهموار است و اینگونه می توانید همه جاذبه های موجود در آن را ببینید .

ساحل کرجی بدروم  Kargi Beach

این ساحل بسیار  زیبا در سمت جنوبی شهر بدروم واقع شده است ، و منطقه ای آرام و بسیار دنج است . این ساحل شنی دارای طبیعتی خیره کننده است و اطراف آن را  کافه ها و رستوران متنوع در بر گرفته است .
 

مرکز خرید پالمارینا در بدروم (Palmariva Bodrum)

بر اساس مطلب سایت تور لحظه آخری سفر باتو ، مرکز خرید پالمارینا یکی از معروف ترین و پرطرفدارترین مراکز خرید در شهر بدروم است  که با وجود بیش از پنجاه فروشگاه و کافه و رستوران های متنوع به شهر رسیده است . در این مجموعه کالاهای متنوعی را خواهید یافت . بعنوان مثال انواع وسایل دکوری منزل ،  انواع پوشاک ، لوازم آرایشی و بهداشتی و همچنین الکترونیک را می بینید و اغلب برندهای محبوب ترکی و برندهای بزرگ دنیا در این مرکز خرید نمایندگی دارند  .